Telekomünikasyon

Firmamız Telekomünikasyon  alanında  2010 yılından bu yana yaklaşık 10Bin port a yakın santral kurulum montaj ve bakım hizmeti vermiştir.

Firmamız  İp santral alanında Türkiye deki ilk projeleri  gerçekleştiren firma olmuştur.  Sektöre yön veren ve müşterilerini  teknoloji ile ilk tanıştıran öncü isim olmanın vermiş olduğu avantaj ile bir çok markanın dikkatini çekmiştir. Sektöründe ürün kalitesi ve performansı öne çıkan tüm markaların ürünlerini müşterilerimize daha uygun fiyatlarla verebilmek için bölge bayiliklerini almayı başardık.

Bu başarı müşterilerimize üreticilerden aldığımız özel fiyatları yansıtmamızda ve rakiplerimiz karşısında gücümüzü artırmak da etkin bir rol oynamıştır.

Ortalama her 10 projenin 8 ini fiyat ve teknik yeterliliği sayesinde almayı başaran firmamızın, sizlere de en akılcı ve avantajlı çözümler üreteceğinden emin olabilirsiniz.

Yüksek maliyetli görünen İp Santraller ve Bulut Sistemleri özel fiyatlarımız ile doğru ürün tercihleri de eklendiğinde, bir çok firmanın ihtiyaçlarını karşılayan projelere dönüşmüştür. Bu projelerin başarısı bizim yeni müşterileriler ile tanışmamızı sağlamıştır. Mevcut müşteri profilimizin %80 i bize referans ile ulaşan müşteri kitlesidir.

Hizmet kalitesinin düştüğü bu yıllarda öncelikli hedefimiz servis hizmetleri ve bakım gereksinimleri konusunda müşterilerimizi çözüm üretmektir.