Network Kablolama

Network kablolaması firmanın en önemli yatırımlarından biridir. Günümüzde bu işleri yapan kurumsal firmaların yanı sıra elektrikçiler de üslenmektedir. Maalesef sektörün ihtiyaçlarını karşılayamayacak yapılar olması firmaların binlerce dolarlık bilgisayar, server, internet, modemler, switch gibi yatırımlarının hedefine ulaşmasına engel olmaktadır.

Network altyapısında kullanılacak kablonun kalınlığı , markası , iletken kalitesi , sonlandırması, etiketlendirilmesi ve KB testine tabi tutulması gerekli olan fakat atlanan aşamalardır.

Unutulmaması gereken ip kameralarınız, geçiş kontrol sistemleriniz,  server ve bilgisayarlarınız ne kadar hızlı ve teknolojik olursa olsun kablo alt yapınız doğru bir şekilde projelendirilmediyse kesinlikle %100 performans alamayacağınız yapılara dönüşebilir.

Bizler bu tür durumları yaşayan müşterilerimizin taşınma durumlarında yada binalarını yenileme aşamalarında alt yapılarını profesyonel kadromuz ile yenileyerek sistemlerin kesintisiz bir şekilde çalışır hale getiriyoruz.

Sistem odalarınızdaki kablo karmaşası ve masalarınızın altındaki kablo kalabalıklarından sıkıldınız ve bir çözüm arıyorsanız daha önceki çalışmalarımızın resimlerine bakmanızı  ve bizleri haberdar etmenizi öneririz.